8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 2+ m.
Prekės ženklas: LEGO DUPLO

Apie prekę

Miegamieji skirti ne vien miegui, ar ne? Su šiuo pramogų kupinu žaidimo rinkiniu veikla niekad nesiliauja! Prisijunkite prie 2 mergaičių figūrėlių pižamų vakarėlių dviaukštėje lovoje. Rinkinyje yra didelis mielas pliušinis meškinas, gitara dainelėms, o viršutinė lova turi čiuožynę! Atėjus miego metui paguldykite mergaites, tada – metas keltis! Ir žaidimas vaidmenimis tęsiasi iš ryto.

Šis LEGO® DUPLO® Miegamojo žaislas atveria vaikams nesibaigiančias išradingo žaidimo vaidmenimis galimybes. Net pati namo formos dėžė yra žaidimo dalis.

Lavinamasis miegamojo žaidimo rinkinys. Šis žaidimo rinkinys įtrauks ir pradžiugins jaunuosius talentus. Žaisdami nesibaigiančius žaidimus vaidmenimis su šiuolaikiškomis spalvomis ir 2 detaliomis mergaičių figūrėlėmis mažyliai lavins smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje yra mielas pliušinis meškinas, gitara dainelėms, o viršutinė lova turi net čiuožynę! Atėjus miego metui paguldykite mergaites, tada – metas keltis! Ir pramogos tęsiasi iš ryto. Tėveliai ir globėjai gali stebėti, kaip jų mažieji įgyja vis naujų įgūdžių.

Žaidimo vaidmenimis žaislai – puiki dovana vaikams! LEGO DUPLO lavinamieji žaislai mažyliams suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikų rankutėms nevaržomo žaidimo galimybes. Dėl pažįstamų personažų ir kūrybiško konstravimo pramogų DUPLO žaislai yra puikūs vaikų pirmieji LEGO rinkiniai.

 • Namo formos dėžė, į kurią sudėtas šis rinkinys, transformuojama į pramogų kupiną miegamąjį, kuriame gausu spalvingų žaislų ir šaunių figūrėlių žaidimui vaidmenimis, su kuriomis jie gali leistis į nesibaigiančius nuotykius.
 • Šį lavinamąjį konstravimo žaislą mažyliams sudaro 2 šiuolaikiškos išvaizdos mergaičių figūrėlės bei žaislinė gitara, žadintuvas ir pliušinis meškiukas, o namelio formos dėžė taip pat tinka žaidimui ir kaladėlėms laikyti.
 • Mažyliai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir žaidžia vaidmenimis istorijas su 2 mergaičių figūrėlėmis įsivaizduojamame pižamų vakarėlyje LEGO® DUPLO® miegamajame. Ar pramogos baigsis, kai ateis miego metas?
 • Mažyliai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir žaidžia vaidmenimis istorijas su 2 mergaičių figūrėlėmis LEGO® DUPLO® miegamajame. Kad pramogos būtų įvairesnės, šį rinkinį derinkite su LEGO DUPLO Žaidimų kambariu (10925).
 • Jei ieškote lavinamojo žaislo mažiems vaikams, šis rinkinys išsiskiria mielai personažais, spalvingomis patogiomis kaladėlėmis ir neišsemiamomis žaidimo galimybėmis – dėl to tai puikus lavinamasis konstravimo žaislas mažyliams nuo 2 metų amžiaus.
 • Dviaukštė lova su čiuožyne yra 11 cm aukščio, 13 cm pločio ir 6 cm gylio. Namo formos dėžėje galima laikyt visas kaladėles ir dalis, bet to, suaugusieji gali paimti žaislą į vaikų keliones.
 • Šiam žaidimų rinkiniui nereikia baterijų. Betarpiški žaislai lavina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę ir praktinius įgūdžius. Jis teikia jiems džiaugsmo savarankiškai prisigalvoti pramogų, dėl to linksmybės niekad nesibaigia.
 • Žaidimas prasideda iš karto. Pakanka atidaryti namelio formos dėžę ir pradėti! Jei norite daugiau pramogų, išklausykite LEGO® DUPLO® lopšines kitas DUPLO dainas svetainėje LEGO.com/DUPLO/Songs.
 • LEGO® DUPLO® Miestelio žaislai atveria ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažyliams lavinimosi, kūrybos ir nevaržomo žaidimo galimybes. Šie išradingi DUPLO pradedančiųjų rinkiniai pasižymi smagiais lavinamaisiais žaislais, kurie patinka vaikams.
 • Kadangi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
LEGO Duplo

LEGO Duplo

Jau 50 metų kuria DUPLO® rinkinius mažiesiems lakios vaizduotės statytojams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO DUPLO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 10926 LEGO® Duplo Miegamasis išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 10926 LEGO® Duplo Miegamasis. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

10926 LEGO® Duplo Miegamasis

Kodas: 4010602-0612
Barkodas: 5702016618150
12,79 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime