8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 2+ m.
Kilmės šalis: Kinija
Prekės ženklas: LEGO DUPLO

Apie prekę

Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų nedidelį namuką, išvalytų statybų aikštelę buldozeriu ir atvežtų naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu. Ikimokyklinio amžiaus vaikams atrandant nevaržomą žaidimą su šiuo žaisliniu griovimo rutuliu, jie lavina vertingus fizinius ir protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą.

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio (10932) žaislas atveria kelią nevaržomam žaidimui su žaisliniu reguliuojamu kranu, savivarčiu ir buldozeriu.

Griovimas žaisliniu griovimo rutuliu mažyliams Ikimokyklinio amžiaus vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, mokosi bendrauti ir pažįsta emocijas su 3 statybininkais, aukštyn ir žemyn bei į šonus judančiu kranu, buldozeriu su darbiniais vikšrais ir atsidarančia kabina, savivarčiu, nedideliu namuku ir tokiais priedais, kaip akmenys ir ženklai. Griaudami namuką griovimo rutuliu, valydami statybų aikštelę buldozeriu, atveždami naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu ir iš naujo statydami namą, tėveliais gali patirti daugybę smagių akimirkų su savo mažyliais.

Koks yra geriausias statybų žaislas mažyliams? LEGO DUPLO Statybų žaidimo rinkiniai sukurti suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislų, kurie skatina ir tenkina jų augančius poreikius. Rinkinius galima derinti, kad žaidimas būtų dar įvairesnis.

  • LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio (10932) žaidimo rinkinys padeda tėvams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams valdyti 3 šaunias statybines transporto priemones pastatui nugriauti ir griuvėsiams išvalyti.
  • Su šiuolaikiškomis moters ir vyro statybininkų figūrėlėmis, reguliuojamu kranu, savivarčiu, buldozeriu su darbiniais vikšrais, namuku ir įvairiais akmenimis.
  • Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų nedidelį namuką, išvalytų statybų aikštelę buldozeriu ir atvežtų naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu.
  • Jei ieškote geriausio statybų aikštelės rinkinio mažyliams, šį kūrybišką žaidimo rinkinį sudaro LEGO® DUPLO® transporto priemonės, statybininkai ir aplinka, įtraukianti, lavinanti ir džiuginanti vaikus nuo 2 metų amžiaus.
  • Kranas yra 28 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 12 cm pločio – pakankamai stambus darbui ir pakankamai mažas suimti smulkiomis rankutėmis. Dera su kitais LEGO® DUPLO® Statybų rinkiniais.
  • Šiam žaidimo rinkiniui nereikia jokių baterijų. Pakanka vaikų vaizduotės, kad betarpiškas, nevaržomas žaidimas tęstųsi be sustojimo!
  • Paprastos instrukcijos padeda tėveliams ir mažyliams išnaudoti visas žaislo ypatybes vos atidarius dėžutę – taip maksimaliai atveriamos žaidimo galimybės ir lavinami įgūdžiai.
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi smagiomis, pažįstamomis scenomis ir patogiomis dalimis mažųjų vaizduotei išlaisvinti ir kūrybiniam potencialui atverti konstruojant, mokantis ir nevaržomai žaidžiant.
  • LEGO® DUPLO® žaisliniai statybiniai rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl galima neabejoti, kad dalys visada bus patogios paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
  • LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO® DUPLO® žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.
LEGO Duplo

LEGO Duplo

Jau 50 metų kuria DUPLO® rinkinius mažiesiems lakios vaizduotės statytojams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO DUPLO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 10932 LEGO® DUPLO Town Griovimas griovimo rutuliu išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 10932 LEGO® DUPLO Town Griovimas griovimo rutuliu. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

10932 LEGO® DUPLO Town Griovimas griovimo rutuliu

Kodas: 4010602-0639
Barkodas: 5702016618211
5109
7299
51,09 €
72,99 €
LEGO -30%
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2022-06-30
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Atsiprašome Laikinai neturime