8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 2+ m.
Prekės ženklas: LEGO DUPLO

Apie prekę

Su šiuo spalvingu lenktyninių automobilių rinkiniu galima leistis į greitą ir smagų lavinamąjį žaidimą. 2 stumiami automobiliai ir daugybė priedų, kurie įkvepia nesibaigiančiam žaidimui lenktynių trasoje. Nuplaukite ir įkraukite automobilius, išdėstykite kūgius, paskelbkite lenktynių pradžia vėliavos mostu… ir pirmyn! Lenktynėms pasibaigus, perkonstruokite rinkinį į pakylą vairuotojams ant kurios galima švęsti pergalę.

LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai (10947) yra spalvingas trasos žaidimo rinkinys, kupinas žaidimo vaidmenimis pramogų ir lavinimosi galimybių mažiesiems vairuotojams.

Veiklos kupinas automobilių lenktynių žaidimo rinkinys Su šiuo spalvingu lenktyninių automobilių rinkiniu galima leistis į greitą ir smagų lavinamąjį žaidimą. 2 stumiami automobiliai ir daugybė priedų, kurie įkvepia nesibaigiančiam žaidimui lenktynių trasoje. Nuplaukite ir įkraukite automobilius, išdėstykite kūgius, paskelbkite lenktynių pradžia vėliavos mostu… ir pirmyn! Lenktynėms pasibaigus, perkonstruokite rinkinį į pakylą vairuotojams ant kurios galima švęsti pergalę. Tai – tobulas žaislas dalytis su tėvais, broliukais ir sesutėmis bei draugais, kuris lavina mažylių socialinius ir emocinius įgūdžius bei kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžius.

Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai (10947) yra spalvingas trasos žaidimo rinkinys, kupinas išradingų pramogų ir lavinimosi galimybių bei smagaus žaidimo vaidmenimis, kurį galima žaisti su kitais.
  • Rinkinį sudaro DUPLO® lenktynininko ir lenktynininkės figūrėlės su šalmais, 2 pastumiami automobiliai ir priedai, kuriuos sudaro taurė, vėliavos, įkrovimo stotelė, kūgiai ir remonto įrankiai.
  • Dalydamiesi išradingomis žaidimo vaidmenimis istorijomis pramogų kupinoje lenktynių trasoje, mažyliai mokosi suprasti socialinius ryšius ir emocijas bei lavina kūrybingumą ir smulkiosios motorikos įgūdžius.
  • Šis universalus, spalvingas, betarpiškas žaidimo rinkinys yra kupinas lavinamųjų pramogų vaikams nuo 2 metų amžiaus ir suteikia tėvams galimybę siekti neįkainojamų lavinimosi aukštumų su savo mažyliu.
  • 19 cm aukščio, 50 cm pločio ir 25 cm gylio, nors žaidimo rinkinį galimą perkonstruoti įvairiais būdais, be to, jis lengvai dera su kitais LEGO® DUPLO® žaislais.
  • Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su elementais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui.
  • 2 lenktyniniai automobiliai turi mechaninę inertinio judėjimo funkciją – nereikia jokių baterijų!
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su savo mažyliais.
  • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
  • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitinka griežčiausius vaiko saugos standartus.
LEGO Duplo

LEGO Duplo

Jau 50 metų kuria DUPLO® rinkinius mažiesiems lakios vaizduotės statytojams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO DUPLO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 10947 LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 10947 LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

10947 LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai

Kodas: 4040101-5125
Barkodas: 5702016911312
39,99 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime