8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 2+ m.
Prekės ženklas: LEGO DUPLO
ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 3-jų metų. Yra smulkių detalių.

Apie prekę

Mažyliai ir jų globėjai gali užsiimti nesibaigiančiomis lavinamosiomis pramogomis, padėdami ūkyje ir prižiūrėdami atvirą zoologijos sodą. Rinkinyje yra traktorius su įrankių priekaba, 2 mielos avys, ūkininko bei vaiko figūrėlės. Vaikams žaidžiant gyvūnų priežiūrą, pvz., vežant maistą avims ir jas šeriant, jie lavina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas.

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros (10950) rinkiniu. Šis universalus traktoriaus rinkinys įkvepia neišsemiamoms kūrybiškoms pramogoms ir lavinamajam žaidimui.

Žaismingas mokymasis ūkyje Mažyliai ir jų tėvai gali drauge praleisti daugybę smagių akimirkų, padėdami ūkyje ir prižiūrėdami atvirą zoologijos sodą. Rinkinyje yra traktorius su įrankių priekaba, 2 mielos avys, ūkininko bei vaiko figūrėlės. Vaikams žaidžiant gyvūnų priežiūrą, pvz., vežant maistą avims ir jas šeriant, jie lavina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas.

Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • Vairuodami traktorių ir šerdami avis su LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros (10950) rinkiniu, transporto priemones ir gyvūnus mylintys vaikai pasisems įkvėpimo ir išradingai žaisdami įgis pirmųjų įgūdžių.
  • Rinkinį sudaro traktorius su priekaba, 2 avimis bei ūkininko ir vaiko figūrėlės, pritaikytos žaisti mažyliams. Taip pat pridedamas konstruojamas medis, ūkio įrankiai ir tikroviškas šieno ryšulys.
  • Žaisdami ūkio darbus, pvz., veždami šieną avims ir jomis rūpindamiesi, vaikai lavina smulkiosios motorikos bei socialinius įgūdžius ir susipažįsta su emocijomis.
  • Puiki Kalėdų, šventinė, gimtadienio arba netikėta dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus, kuriems patinka traktoriai, gyvūnai ir kūrybiškas žaidimas.
  • Traktorius yra 15 cm ilgio, o medis – 11 cm aukščio. Su šiuo rinkiniu galima žaisti įvairiais būdais, be to, jis puikiai dera su visais kitais LEGO® DUPLO® ūkio žaislais.
  • Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui.
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi mažyliams pritaikytomis ypatybėmis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su mažyliais.
  • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
  • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus vaiko saugos standartus.  

10950_lit_lifestyle_690x300-6160b52348d76.jpg

10950_lit_hero_690x300-6160b5310a4f3.jpg

10950_lit_feature_690x300-6160b570803c3.jpg

10950_lit_build_690x300-6160b5b27f307.jpg

10950_lit_inthebox_690x300-6160b5c6331c8.jpg

CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
LEGO Duplo

LEGO Duplo

Jau 50 metų kuria DUPLO® rinkinius mažiesiems lakios vaizduotės statytojams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO DUPLO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 10950 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktorius ir gyvūnų priežiūra išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 10950 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktorius ir gyvūnų priežiūra. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

10950 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktorius ir gyvūnų priežiūra

Kodas: 4040101-4870
Barkodas: 5702016889475
1484
1999
14,84 €
14,84 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Atsiprašome Laikinai neturime