8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 2+ m.
Prekės ženklas: LEGO DUPLO
ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 3-jų metų. Yra smulkių detalių.

Apie prekę

LEGO® DUPLO® ūkis yra kupinas lavinamųjų pramogų. Jį sudaro ūkio pastatai ir traktorius bei paršelis, avis, arklys, šuo, višta, gaidys ir karvės, kuriems reikia priežiūros. Mažyliams žaidžiant įvairius ūkio darbus, jie lavina motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas. Pasibaigus dienai metas guldyti gyvūnus miegoti, o rytoj pramogos vėl prasidės iš naujo!

LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūros (10952) rinkinys yra žaismingai lavinantis ūkis ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tai idealus lavinamasis žaislas mažyliams, kuriems patinka gyvūnai arba traktoriai.

Žaidimo ir lavinimosi ūkis mažyliams LEGO DUPLO ūkis yra kupinas lavinamųjų pramogų. Jį sudaro ūkio pastatai ir traktorius bei paršelis, avis, arklys, šuo, višta, gaidys ir karvės, kuriems reikia priežiūros. Mažyliams žaidžiant įvairius ūkio darbus, jie lavina motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas. Pasibaigus dienai metas guldyti gyvūnus miegoti, o rytoj pramogos vėl prasidės iš naujo!

Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktoriaus ir ūkio gyvūnų priežiūros (10952) žaidimo rinkinys yra kupinas žaidimo ir lavinimosi galimybių mažyliams, kuriems patinka gyvūnai ir ūkio mašinos.
  • Su traktoriumi, paršeliu, avimi, arkliu, šunimi, višta, gaidžiu, 2 karvėmis, 4 LEGO® DUPLO® figūrėlėmis, konstruojamu tvartu, tikrovišku šieno ryšuliu ir daugybe šaunių priedų.
  • Vaikai lavina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas ir išradingai mąsto, žaisdami smagius ūkio darbus, pvz., šerdami gyvūnus ir jodinėdami arkliu.
  • Puiki Kalėdų, švenčių, gimtadienio arba netikėta dovana mažiesiems ūkininkams nuo 2 metų amžiaus ir gyvūnų mylėtojams, traktorių gerbėjams ar tiesiog smalsiems vaikams.
  • Tvartas yra 23 cm aukščio, 20 cm pločio ir 11 cm gylio. Šį žaidimo rinkinį galimą konstruoti įvairiais būdais ir derinti su kitais LEGO® DUPLO® ūkio žaislais.
  • Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui.
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi mažyliams pritaikytomis ypatybėmis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su mažyliais.
  • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
  • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina reiklius vaiko saugos standartus.  
CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
LEGO Duplo

LEGO Duplo

Jau 50 metų kuria DUPLO® rinkinius mažiesiems lakios vaizduotės statytojams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO DUPLO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 10952 LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 10952 LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

10952 LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra

Kodas: 4040101-4872
Barkodas: 5702016889499
5999
7999
59,99 €
79,99 €
-25% konstruktoriams su One Family kortele
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2022-01-31
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Atsiprašome Laikinai neturime