I-IV 9-17 val. V 9-14:30 val.
Palyginti prekes ()
  Paspauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte ją
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 4+ m.
Prekės ženklas: LEGO CLASSIC

Apie prekę

Vaikai labai anksti suvokia namų svarbą, tad šis „LEGO® Classic“ Kaladėlių ir namų rinkinys yra puikus būdas juos supažindinti su kūrybiška statyba. Vaikams konstruojant, žaidžiant ir perkonstruojant, jie įgyja visą gyvenimą praversiančių įgūdžių. Paskatinkite vaikus pradėti konstruoti su šiuo smagiu LEGO namų rinkiniu. Berniukams ir mergaitėms nuo 4 amžius patiks surinkti ir žaisti su šiais 6 lengvai konstruojamais LEGO modeliais. Galima sukonstruoti šeimos namą, švyturį, iglu, pilį ir mažą namą su malūnu. Paprastos instrukcijos ir šaunios ypatybės, pvz., besisukantys malūno sparnai, padeda konstruoti greitai ir smagiai. Sukonstravus modelius vaikams lieka dar kaladėlių ir dalių, iš kurių galima pasistatyti savo svajonių namą. Lavinkite pagrindinius įgūdžius su „LEGO Classic“ konstravimo žaislais. „LEGO Classic“ rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo. Jie netruks pradėti su įdomiais modeliais ir paprastomis instrukcijomis. Atradę savo kūrinių statybos džiaugsmą jie įgys įgūdžių kurie pagrįs kelią ateities sėkmei.
Vaikai sukonstruoja 6 labai skirtingus būstus, o tada pradeda kurti ir konstruoti savo svajonių namus. O po to? Dėl neriboto išradingo žaidimo ir nevaržomų pramogų su šiuo universaliu žaislu įmanoma viskas.
Iš šio 270 dalių rinkinio galima sukonstruoti 6 būstus: šeimos namą, švyturį, iglu, pilį ir mažą namą su malūnu. Vaikams bandant sukonstruoti kūrinius, jie lavina įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
Vaikams patinka konstruoti ir žaisti su savo modeliais, o pradėjus kurti savo modelius, išradingas žaidimas pasiekia naujas aukštumas! Kaladėles ir dalis taip pat galima jungti su kitais LEGO® žaislais papildomoms pramogoms.
Berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus patiks šis smagus konstravimo rinkinys. Šis lavinamasis LEGO® žaislas taps puikia gimtadienio arba Kalėdų dovana vaikams, kurie domisi namų, malūnų, švyturių ir iglu statyba.
„LEGO® Classic“ Kaladėlės ir namai yra puikus būdas supažindinti vaikus su kūrybiška statyba. Derinant su kitais LEGO rinkiniais atsiveria dar daugiau galimybių.
Nereikia baterijų, kad pramogos niekad nesiliautų! Nesibaigiantis kūrybiškas žaidimas yra varomas vaikų vaizduote, todėl jis lavina kritinį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius ir suteikia daug džiaugsmo sukūrus ką nors savo.
Paprastos ir aiškios instrukcijos užtikrina, kad vaikai galėtų pradėti konstruoti LEGO® modelius pradedantiesiems vos atodarius rinkinį. Dėl to kuo daugiau jie žaidžia, tuo lakiau jų vaizduotė prikuria naujų galimybių.
„LEGO® Classic“ rinkiniai skatinti neribotą nevaržomą žaidimą su margu kaladėlių, dalių, idėjų ir įkvėpimo rinkiniu. Lavinti vaikų kūrybinius ir mastymo įgūdžius dar niekad nebuvo taip smagu ir lengva!
Visi LEGO® žaislai atitinka griežčiausius reikalavimus. • Dėl to jie visi yra kokybiški, suderinami ir idealiai susijungia bei atskiria – nuo pat 1958 metų.
„LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte neabejoti, ar šis žaislas saugus jūsų vaikui.

LEGO Classic

LEGO Classic

Lavinkite vaikų kūrybingumą su „LEGO® Classic“. Rinkiniuose rasite idėjų, įkvėpsiančių juos pradėti konstruoti ir padovanosiančių smagių akimirkų visai šeimai!

Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu info@babycity.lt Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti. info@toycity.lt

11008 LEGO® Classic Kaladėlės ir namai

Kodas: 4040101-4459
Barkodas: 5702016616590
23,49 €
*
16,17 €
Akcija galioja tik perkant internetu
* www.toycity.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina. Prekių kiekis ribotas.
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Užsakę iki 12 val. atsiimkite tą pačią dieną nemokamai.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime