8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 7+ m.
Prekės ženklas: LEGO FRIENDS

Apie prekę

Prisek saugos diržą – važiuojam į nuotykių kupiną kelionę! Stefani, Ema ir Ethan tyrinėja gražų laukinį mišką už Hartleiko miesto. Vairuok jų šaunų stovyklautojų furgoną, velkantį priekabą su jachta. Sustok prie ežero, kad Stefani galėtų atkabinti laivelį, ir plauk buriuoti. Atsipūsk prie ežero ir susidraugauk su meškėnu. Atėjus nakčiai, išimk iš furgono miegmaišius ir miegok po žvaigždėmis.

Suteikite mažiesiems konstruotojams galimybę puoselėti savo meilę gamtai su LEGO® Friends Stovyklautoju furgonu ir burlaiviu (41681). Šiame rinkinyje gausu ypatybių, tad vaikai gali nežaboti kūrybiškumo pasinerdami į ištisas valandas išradingo žaidimo gamtoje.

Begalė žaidimo variantų Šis spalvingas stovyklautojų furgonas yra kupinas detalių, kurias gali atrasti vaikai, bet to jo stogas pilnas supakuotų reikmenų. Priekinės dalies stogą galima nuimti ir lengva pasiekti kabiną, o pagrindinis stogas yra varstomas, kad vaikai galėtų lengvai išimti miegmaišius ir stovyklauti po atviru dangumi. LEGO burlaivis turi vairą ir judinamą burę tikroviškiems buriavimo nuotykiams. Taip pat yra gražus ežero ir kalno lopinėlis, kuriame vaikai gali pasistatyti furgoną ir tyrinėti gamtą. Taip pat pridedamas žaislinis meškėnas, su kuriuo vaikai gali susidraugauti.

Puiki draugija išradingoms kelionėms Padėkite mažiesiems tyrinėtojams puoselėti savo pomėgius su LEGO Friends žaidimo rinkiniais. Jie išsiskiria vaikams artimais personažais ir draugiškai gyvūnais, kurie kartu leisis į vaikų sugalvotus nuotykius.

  • LEGO® Friends Stovyklautojų furgonėlis ir burlaivis (41681) taps tobula dovana gamtą mylintiems vaikams, kuri suteiks jiems galimybę puoselėti pomėgį gamtai. Kupinas ypatybių, todėl įkvepia kūrybiškam žaidimui.
  • Šią gimtadienio dovaną vaikams sudaro LEGO® Friends Stefani, Emos ir Ethan minilėlytės ir žaislinis meškėnas bei detalus stovyklautojų furgonėlis, burlaivis, iškylos paežerėje mini rinkinys, prieplauka kalnų aplinka.
  • Vaikai gali leistis į nuotykius atvirame kelyje stovyklautojų furgonėliu. Jo saloną galima lengvai pasiekti pro varstomą stogą. Atkabinus burlaivį galima išplaukti buriuoti arba atsipalaiduoti ir mėgautis natūralia aplinka.
  • Nudžiuginkite tyrinėtojus nuo 7 metų amžiaus su šiuo LEGO® Friends žaidimo rinkiniu. Tai – tobula gimtadienio arba Kalėdų dovana laukinę gamtą mylintiems vaikams, kurie jau turi šiek tiek konstravimo patirties.
  • Stovyklautojų furgonėlis yra 8 cm aukščio, 16 cm ilgio ir 7 cm pločio. Burlaivis yra 11 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 4 cm pločio.
  • Šis rinkinys turi daugybę šaunių funkcijų nevaržomam žaidimui už protingą kainą. Pro varstomą furgonėlio stogą patogu pasiekti virtuvę, o nuo priekabos atskiriamas burlaivis turi judinamą vairą ir burę.
  • Ši dovana vaikams turi gausybę priedų išradingoms istorijoms įkvėpti, įskaitant riedlentę, šalmą, telefoną, stalo žaidimo plytelę, lagaminą, gelbėjimosi liemenes, iškylų stalelį, GPS ir fotoaparatą.
  • Su LEGO® Friends Miško kriokliu (41677), Miško namais (41679) ir Miško jodinėjimo centru (41683) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.
  • Populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
  • Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
LEGO Friends

LEGO Friends

Statytojai atostogas galės smagiai praleisti su „LEGO® Friends“ rinkiniais! Nuo banglenčių parduotuvės iki slidininkų keltuvų – vaikai smagiai leis laiką su geriausiais „LEGO Friends“!

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO FRIENDS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 41681 LEGO® Friends Miško stovyklautojų furgonas ir burlaivis išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 41681 LEGO® Friends Miško stovyklautojų furgonas ir burlaivis. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

41681 LEGO® Friends Miško stovyklautojų furgonas ir burlaivis

Kodas: 4040101-5145
Barkodas: 5702016916157
49,49 €
54,99 €

Be lojalumo kortelės

-10% daugeliui prekių su ONE FAMILY
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2021-10-20
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime