8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 7+ m.
Prekės ženklas: LEGO FRIENDS

Apie prekę

Keliauk atostogauti į mišką su Mija, Savana ir Kevinu. Kartu su jais tyrinėk gražią girią žirgais. Rinkinyje yra arklių merginoms ir žavus ponis mažajam Kevinui. Padėk Savanai vestis arklį arba žaisti su jos šuniu vedliu. Kai sugrįši į arklides nušukuok arklius ir juos pašerk, o tada atsipūsk jaukiame name. Atėjus nakčiai, užkurk laužą ir pasišildyk zefyrų.

Padovanokite gyvūnų mylėtojams žaidimo vaidmenimis džiaugsmą su LEGO® Friends Miško jodinėjimo centru (41683). Šis 3 aukštų ūkio rinkinys yra kupinas ypatybių, priedų ir figūrėlių, kurios įkvėps nesibaigiančioms istorijoms ir žaidimui su gyvūnais.

Sėsk į balną ir trauk į gamtą Vaikai gali prisijungti prie Mijos, Savanos jos šuns vedlio Goldie ir broliuko Kevino ir tyrinėti girią žirgais. Sugrįžę į LEGO Friends žirgyną jie galės rūpintis žaisliniais arkliais arba atsipūsti miško namelyje, kuriame yra virtuvė, miegamasis ir valgomasis. Smagios istorijos tęsiasi lauke, visiems susirinkus aplink laužą ir šildant zefyrus. Rinkinį sudaro daugybė priedų, kurie įkvepia kūrybiškam žaidimui, o antrąjį aukštą galima nukelti, kad būtų lengviau pasiekti vidų.

Kūrybiškos dovanos, suteikiančios vaikams galimybę puoselėti savo pomėgius Kiekvienas LEGO Friends personažas turi savo pomėgį, pradedant mokslu ir technologijomis, baigiant menu ir pramogomis lauke. Supažindinkite vaikus su merginomis iš Hartleiko miesto, kad jie susirastų geriausių draugų su kuriais galima puoselėti savo pomėgius.

  • Padėkite vaikams dalytis meile gyvūnams kūrybiškai žaidžiant su LEGO® Friends Miško jodinėjimo centru (41683), kuriame jie gali rūpintis gyvūnais, tyrinėti gamtą leisti laiką su draugais.
  • Rinkinyje iš viso 7 figūrėlės: LEGO® Friends Mija ir Savana mikrolėlėlytėmis, šuns žaislu vaikams ir žaisliniu poniu. Be to, jį sudaro 2 žaisliniai arkliai, kurių galvos nusilenkia, kad žaidimas būtų tikroviškesnis.
  • 3 aukštų ūkio apačioje yra arklidės su virtuve, miegamuoju ir valgomuoju viršuje. Lauke vaikai gali paguldyti šunį būdoje ir pasišildyti zefyrų lauže.
  • Šis 511 dalių rinkinys taps puikia Kalėdų arba gimtadienio dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka gyvūnai. Jis idealiai tinka įtraukiančiam žaidimui ir suteiks ištisas valandas pramogų mažiesiems ir jų draugams.
  • Jodinėjimo centras yra 26 cm aukščio, 22 cm pločio ir 12 cm gylio – pakankamai mažas, kad būtų galima palikti kaip puošmeną, kad vaikai galėtų žaisti gamtoje kada panorėję.
  • Su žaviais priedais, kurie patiks vaikams, pavyzdžiui, jodinėjimo šalmas, balnas, kamanos, šakės, šluota, virtuvės įrankiai, zefyrai ir balta lazdelė Savanai.
  • Įtraukiančiam žaidimui sukurto modelio antrasis aukštas nusiima, kad būtų lengviau pasiekti vidų. Arklių galvos nusilenkia, tad vaikai gali juos sustabdyti miško take, kad arkliai galėtų parupšnoti žolės.
  • Su LEGO® Friends Miško kriokliu (41677), Miško namais (41679) ir Miško stovyklautojų furgonu ir burlaiviu (41681) šis žaidimo vaidmenimis rinkinys idealiai tinka vaikams, kuriems patinka nuotykių žaislai.
  • Nuo pat 1958 metų populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.
  • Naujieji LEGO® žaislai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
LEGO Friends

LEGO Friends

Statytojai atostogas galės smagiai praleisti su „LEGO® Friends“ rinkiniais! Nuo banglenčių parduotuvės iki slidininkų keltuvų – vaikai smagiai leis laiką su geriausiais „LEGO Friends“!

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO FRIENDS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 41683 LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 41683 LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

41683 LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras

Kodas: 4040101-5147
Barkodas: 5702016916652
*
79,99 €
-50% antram žaislui. Nuolaida taikoma pigesnei neakcinei prekei
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime