8 652 30 200
I-V 9-17 val.
Palyginti prekes ()
  Paspauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte ją
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 7+ m.
Prekės ženklas: LEGO CITY

Apie prekę

 • Palepinkite savo jaunuosius kosmoso tyrinėtojus NASA įkvėptu žaislinės raketos paleidimo rinkiniu. Šį nuostabų „LEGO® City“ 60228 žaislą „Tolimojo kosmoso raketa ir paleidimo centras“ sudaro modulinė, kelių dalių raketa su kabina, reaktyviniu varikliu bei krovinio laikymo moduliais ir vienbėgio sistema su stotelėmis prie raketos, tyrimų zonos, kurioje yra žeodų paieškos bandymas, ir paleidimo valdymo bokšto.

  • Rinkinyje yra 6 „LEGO® City“ figūrėlės: 2 astronautai, 2 mokslininkai, paleidimo koordinatorius ir žemės įgulos technikas, taip pat roboto figūrėlė.
  • Žaislą sudaro modulinė, NASA įkvėpta ir modifikuojama kelių dalių raketa su reaktyvinio variklio, krovinio saugyklos ir 2 minifigūrėlėms skirtos kabinos moduliais, visureigis su nariuotu griebtuvu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, teleskopas su atlenkiamomis saulės baterijomis ir didinamuoju stiklu, taip pat vienbėgio sistema su keliomis stotelėmis ir 2 vagonėliais.
  • Detaliame žaidimo rinkinyje yra atidaromas paleidimo valdymo bokštas su išimamu langu, 2 stalai su nedideliais ekranais, dideli ekranai, skirti atgaliniam skaičiavimui atlikti ir teleskopui stebėti, ir vieta mobiliajam įrenginiui įstatyti, taip pat raketos paleidimo platforma su atidaromomis bokšto atramomis ir tyrimų zona su plytele, ant kurios yra slaptas simbolis.
  • Priedai: 2 žeodos iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, 2 šalmai su mėlynais antveidžiais, didinamasis stiklas, skenerio elementas, plytelė su slaptu simboliu, diskinis pjūklas, veržliaraktis, telefonas, 4 vandens elementai ir kamera, taip pat detalių skirtuvas.
  • Nuleisk vartus, kad sustabdytum vienbėgio vagonėlius ir padėk minifigūrėlėms įlipti ar išlipti iš vagonėlio.
  • Nutaikyk roboto skenerį į plytelę, esančią tyrimų zonoje, kad pamatytum slaptą simbolį.
  • Įstatyk mobilųjį įrenginį į paleidimo valdymo bokštą ir išbandyk interaktyvaus žaidimo galimybes, kurios pasiekiamos naudojant „LEGO® City Explorers“ programėlę.
  • Nuleisk bokšto atramas ant paleidimo platformos, kad paleistum raketą į kosmosą.
  • Naudokite programėlę „LEGO® Life“, kad pasiektumėte intuityvias konstravimo instrukcijas PLUS. Padėkite jauniesiems konstruktoriams išmokti konstruoti su lengvai naudojamomis priartinimo, pasukimo ir šešėlinio režimo funkcijomis, kurios padės jiems įsivaizduoti savo kūrinius konstruojant.
  • Parsisiųskite programėlę „LEGO® Life“ iš „iOS“ arba „Android“ programėlių parduotuvės. Prieš prisijungdamas prie interneto, paprašyk tėvų leidimo.
  • Stačios raketos matmenys: daugiau kaip 42 cm (16 col.) aukščio, 11 cm (4 col.) pločio ir 6 cm (2 col.) gylio.
  • Kosminio teleskopo su uždarais sparnais matmenys: daugiau kaip 9 cm (3 col.) ilgio ir 3 cm (1 col.) pločio.
  • Visureigio su įtraukta strėle matmenys: daugiau kaip 5 cm (1 col.) aukščio, 9 cm (3 col.) ilgio ir 7 cm (2 col.) pločio.
  • Paleidimo centro (uždaryto) matmenys: daugiau kaip 18 cm (7 col.) aukščio, 13 cm (5 col.) pločio ir 13 cm (5 col.) gylio.
 • 837 detalės
 • Komplekte yra 6 LEGO City figūrėlės: 2 astronautų, 2 mokslininkų, vadovo, techniko + robotuko
LEGO City

LEGO City

Serijoje LEGO® City yra visi elementai, kuriuos vaikas mato kasdien. Jie paskatins vaiką sukonstruoti veiksmo ir džiaugsmo kupiną miestą. Čia rasite visas pagrindines temas, pagal kurias galima konstruoti valandų valandas. Nuo policijos ir ugniagesių brigados iki daugybės šaunių transporto priemonių ir tikroviškų pastatų, kuriuos vaikui patiks konstruoti ir su jais žaisti. Serijoje LEGO® City iš tiesų yra daug detalių, kurios sužadins vaizduotę ir leis vaikams atrasti pasaulį su begale konstravimo variantų. LEGO® City – tai neribotų galimybių pasaulis, kuriame vaikai gali žaisti įvairius smagius žaidimus.

 

Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu info@babycity.lt Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti. info@toycity.lt

60228 LEGO® City Tolimojo kosmoso raketa ir paleidimo centras

Kodas: 4040101-4114
Barkodas: 5702016370485
117,99 €
*
106,19 €
Akcija galioja tik perkant internetu
* www.toycity.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina. Prekių kiekis ribotas.
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime