I-IV 9-17 val. V 9-16 val.
Nemokamas pristatymas perkant už daugiau nei 30,00 €
Palyginti prekes ()
  Paspauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte ją
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO HIDDEN SIDE

Apie prekę

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų mišriosios realybės žaidimo patirtį. Newbury metro (70430) rinkinys sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislų žaidimą su papildytosios realybės (PR) programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Visiškai interaktyvus konstravimo žaislas. Įdiekite nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę išmaniesiems įrenginiams ir nuskaitykite Newbury metro modelį, kad atskleistumėte skaitmeninį pasaulį, kuriame vaikai gali medžioti vaiduoklius, tyrinėti, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Rat Shaun – vieni arba su draugais internete. Be to, su Jack, Parker ir apsėsto Pete Peterson minifigūrėlėmis viskas paruošta betarpiškam LEGO žaidimui! Nuolat tobulėjanti papildytosios realybės (PR) patirtis. „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones irpastatus. Ši PR žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.
Vaikai nuo 8 metų amžiaus gali išbandyti stulbinančią papildytosios realybės (PR) patirtį vieni arba su draugais su šiuo „LEGO® Hidden Side“ Newbury metro žaidimo rinkiniu, kuris sumaniai sujungia fizinio ir skaitmeninio žaidimo pasaulius.
Kas yra dėžutėje? Šį LEGO® PR žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus metro modelis, kuris rankiniu būdu transformuojamas į „Hidden Side“ portalą, ir Jack, Parker bei Pete Peterson minifigūrėlės. Šis LEGO® Newbury metro modelis atgyja, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO® Hidden Side“. Vaikai gali tyrinėti ir atskleisti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Rat Shaun.
Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai.
Sukonstruotas „LEGO® Hidden Side“ Newbury metro (70430) žaislas yra15 cm aukščio, 26 cm pločio ir 14 cm gylio.
Konstravimo rinkiniui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
Su paprastomis konstravimo instrukcijomis dėžėje ir internete pradėti žaisti su šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės konstravimo rinkiniu yra vieni niekai. Tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir veiksmas prasideda!
„LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
„LEGO® Hidden Side“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintume, jog LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
„LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas LEGO® žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO Hidden side

LEGO Hidden side

„Hidden Side™“ kviečia vaikus prisijungti prie bebaimių vaiduoklių medžiotojų komandos, drįstančios pamatyti tai, kas dar nematyta, ir padėti gelbėjant vaiduoklių užvaldytą pasaulį. Ši nauja tema apima konstravimo rinkinių, kuriuose vaidenasi, seriją su daug nuostabių funkcijų ir slaptų staigmenų – su jomis galėsi smagiai konstruoti ir žaisti vaidmenimis turėdamas bet kokią LEGO® temą. Aktyvinus nemokamą išplėstinės realybės programėlę, modeliai atgis ir atskleis tau slaptą interaktyvių paslapčių ir iššūkių pasaulį. Suderinus abu pasaulius, atsivers dar daugiau galimybių ir smagių nuotykių. Programėlėje taip pat yra skaitmeninis žaidimas, kurį vaikai galės žaisti nepriklausomai nuo konstruktoriaus

Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu info@babycity.lt Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti. info@toycity.lt

70430 LEGO® Hidden Side™ Newbury metro

Kodas: 4040101-4432
Barkodas: 5702016616118
35,99 €
*
26,99 €
* www.toycity.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina. Prekių kiekis ribotas.
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 30 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Užsakę iki 12 val. atsiimkite tą pačią dieną nemokamai.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime