8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 5+ m.
Prekės ženklas: LEGO MINIFIGURES

Apie prekę

Vaikai gali suteikti jaudinančių žaidimo galimybių bet kuriam LEGO® rinkiniui su šiais smagiais, dovanėlės dydžio LEGO minifigūrėlių 21 serijos (71029) žaislais. Šią naują 2021 metų sausio seriją sudaro šauni LEGO žmonių ir personažų rinktinį, kurią galima surinkti ir eksponuoti arba papildyti žaidimą naujomis intriguojančiomis galimybėmis.

Originali personažų serija

Vaikai ir suaugusieji gerbėjai gali pasisveikinti su naujuoju riboto leidimo personažų rinkiniu, kurį sudaro Kentauras karys,išsigelbėjęs iš sudužusio laivo, vaikinas mopso kostiumu, bitininkas, mergina boružėlė, vaikinas su smuiku, ateivis piktadarys, kosmoso policininkas, Senovės karys, mergina lakūnė, kabareto dainini

nkas ir irklentininkas.

Nuostabu ir smagu

Kiekviena kruopščiai pagaminta ir itin detali minifigūrėlė yra supakuota paslaptingame maišelyje mažiausiai su vienu priedo elementu ir kolekcionieriaus lankstinuku su informacija apie personažą, kad ši nedidelė dovanėlė priverstų nusišypsoti kiekvieną.

Daugiau LEGO® žaislinių žmogeliukų ir personažų! Papildykite nesibaigiančius žaidimus šiais LEGO minifigūrėlių 21 serijos (71029) maišeliais. Smagi staigmena vaikams ir bet kokio amžiaus gerbėjams.

Kas yra maišelyje? 1 iš 12 unikalių konstruojamų personažų su bent vienu priedu ir kolekcionieriaus lankstinuku. Puikus papildymas bet kuriai LEGO® kolekciją, kuri įkvėps naujam žaidimui.

LEGO® minifigūrėlių personažai patiks visiems berniukams ar mergaitėms nuo 5 metų amžiaus ir sužadins jų vaizduotę bei padės jiems lavinti kūrybiškumą bei pasitikėjimą savo jėgomis, žaidžiant pavieniui ar su draugais.

Šios riboto leidimo, aukštos kokybės minifigūrėlės ir priedai taps puikia netikėtą dovanėle.

LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

LEGO® komponentai mėtomi, gniuždomi, sukami, kaitinami, lankstomi, braižomi ir tempiami, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.


Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO MINIFIGURES. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 71029 LEGO® Minifigūrėlės 21 serija išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 71029 LEGO® Minifigūrėlės 21 serija. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

71029 LEGO® Minifigūrėlės 21 serija

Kodas: 4040101-4962
Barkodas: 5702016912104, 5702016912135
2,79 €
3,99 €

Be lojalumo kortelės

LEGO -30% su ONE FAMILY kortele
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2022-06-30
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime