8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO SUPER MARIO

Apie prekę

Pridėkite šį nuostabų papildomą rinkinį prie savo „LEGO® Super Mario™“ pradinio rinkinio ir ieškokite lobio! Padėkite LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama) pereiti per slankiojančias ir besisukančias platformas bei tiltą. Susitikite su Rupūže ir Rupūžėle, o keliaudami nugalėkite Cheep Cheeps ir Goomba. Rupūžių miestelyje atraskite 1, 2 ir 3 blokus ir užšokite ant visų 3 reikiama eilės tvarka, kad uždirbtumėte papildomų monetų!

Žaidėjai turės nugalėti priešus ir įveikti iššūkius Rupūžių miestelyje su šiuo „LEGO® Super Mario™“ Rupūžės lobio paieškų papildomu rinkiniu (71368). Super dovana vaikams pridėti prie jų „LEGO Super Mario“ pradinio rinkinio (71360), kurioje yra mielos Rupūžės ir Rupūžėlės žaislinės figūrėlės, 2 Cheep Cheeps ir Goomba. Reikia įveikti tiltą ir slankiojančias bei besisukančias platformas, kad pasiektumėte 1, 2 ir 3 blokus Rupūžės namuose, medyje ir lobių skrynioje.

Skaitmeniniu būdu patobulintas konstravimo procesas Nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje yra intuityvios šio rinkinio „Instructions PLUS“ su šauniais peržiūros įrankiais, kad konstruoti būtų dar lengviau. Be to, joje rasite šaunių ir kūrybiškų būdų, kaip perkonstruoti ir žaisti, bei saugią platformą dalintis idėjomis su kitais gerbėjais.

Neriboti iššūkiai Kolekciniai žaisliniai „LEGO Super Mario“ žaidimo rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį ir puikiai tinka varžyboms su draugais arba žaidimui pavieniui. Pradinis rinkinys, papildomi rinkiniai ir galios paketai suteikia begalę žaidimo galimybių ir lavina vaikų problemų sprendimo įgūdžius.

  • Vaikai prie savo „LEGO® Super Mario™“ Nuotykių su Mario pradinio rinkinio galės pridėti daugiau populiarių veikėjų, veiksmo kaladėlių ir smagių iššūkių su šiuo spalvingu perkonstruojamu Rupūžės lobio paieškų papildomu rinkiniu (71368).
  • Šiame „LEGO® Super Mario™“ žaisliniame žaidimo rinkinyje yra Rupūžių namai, medis, lobių skrynia, slankiojančios ir besisukančios platformos, 10 veiksmo kaladėlių, Goomba, 2 Cheep Cheeps ir Rupūžės bei Rupūžėlės figūrėlės valandų valandas trunkančiam žaidimui.
  • Žaidėjai galės padėti LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama) rasti medyje, už vieno iš Rupūžių namų durų ir lobių skrynioje paslėptus 1, 2 ir 3 blokus, užšokti ant jų reikiama eilės tvarka ir laimėti papildomų skaitmeninių monetų.
  • Šis 464 dalių LEGO® žaislas taps smagia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, įkvėpsiančia juos kurti savo pačių unikalius lygius ir pridėti juos prie turimo Nuotykių su Mario pradinio rinkinio (71360).
  • Sukonstruotas pagal instrukcijas šis modulinis žaidimo rinkinys yra 17 cm aukščio, 44 cm pločio ir 41 cm gylio, bet jį galima perkonstruoti ir įvairiai derinti su pradiniu rinkiniu bei kitais papildomais rinkiniais.
  • Šiam papildomam rinkiniui nereikia baterijų – žaiskite su LEGO® Mario™ figūrėle, kurią rasite pradiniame rinkinyje, kad būtų dar smagiau.
  • Nemokamoje „LEGO® Super Mario™“ programėlėje yra skaitmeninių instrukcijų, naudingų peržiūros įrankių, idėjų, kaip žaisti, ir ne tik. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
  • Kolekciniai „LEGO® Super Mario™“ žaisliniai konstravimo rinkiniai perkelia legendinį, visos šeimos mėgstamą personažą į tikrovę ir suteikia gerbėjams begalę galimybių plėsti, perkonstruoti, pritaikyti ir kurti savo pačių unikalius iššūkius.
  • Konstruoti arba perkonstruoti LEGO® kaladėlėmis neprireiks superžvaigždės galių. Nuo pat 1958 m. jos atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad kaskart užtikrintų vienodą ir saugų sujungimą.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės ir detalės mėtomos, gniuždomos, sukamos, kaitinamos ir kruopščiai analizuojamos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis kūrybiškas žaislinis rinkinys atitinka aukščiausius saugos ir kokybės standartus.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO SUPER MARIO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 71368 LEGO® Super Mario™ Rupūžės lobio paieškų papildymas išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 71368 LEGO® Super Mario™ Rupūžės lobio paieškų papildymas. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

71368 LEGO® Super Mario™ Rupūžės lobio paieškų papildymas

Kodas: 4040101-4696
Barkodas: 5702016618471
69,98 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime