8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO SUPER MARIO

Apie prekę

Papildyk savo LEGO® Super Mario™ pradinį rinkinį šiuo smagiu papildomu rinkiniu! Šokinėk ant abiejų svyruojančio Grrrol galų, kad pelnytum monetų. Priversk suktis platformas ir nuversk Reznor figūrėles su Iešmu. Pelnyk atlygių iš ? blokelio ir išgelbėk mėlynąją Rupūžę. Suvienyk jėgas su draugu ir jo LEGO® Luigi™ arba LEGO® Mario™ figūrėle arba varžykis, kas greičiau surinks monetas su išskirtiniu lenkčių vamzdžiu!

Suteikite LEGO® Super Mario™ papildomo smagumo su šiuo Reznor nuvertimo papildomu rinkiniu (71390). Jį sudaro konstruojamos sukamosios platformos, kurios sukasi, sukant LEGO® Mario™ ir (arba) LEGO® Luigi™ (figūrėlės nepridedamos) ant prijungto stovo. Naudodamiesi Iešmu nuverskite 2 Reznor figūrėles nuo besisukančių platformų iš išgelbėkite viršūnėje esančią mėlynąją Rupūžę. Rinkinį taip pat sudaro besisupantis Grrrol, ? blokelis ir išskirtinis lenkčių vamzdis greičio iššūkiams. (Pastaba: žaidimui būtinas pradinis rinkinys 71360 arba 71387.)

Smagu žaisti drauge Vaikai gali žaisti vieni, išvien arba prieš draugą, kuris turi LEGO Mario arba LEGO Luigi figūrėlę. Išbandykite nemokamą LEGO Super Mario programėlę, kurioje rasite konstravimo instrukcijų, kūrybinio įkvėpimo ir ne tik.

Neribotos pramogos Kolekciniai LEGO Super Mario žaidimo rinkiniai perkelia visos šeimos numylėtus Super Mario personažus į realų pasaulį, todėl jie taps super dovanomis vaikams. Pradiniai ir papildomi rinkiniai bei papildomų galių paketai, suteikia gerbėjams galimybę kurti unikalius lygius.

  • Papildę savo LEGO® Super Mario™ visatą Reznor nuvertimo papildomu rinkiniu (71390) vaikai galės gelbėti mėlynąją Rupūžę įveikdami sukamuosius, supamuosius ir greičio iššūkius.
  • Su legendinių Super Mario™ personažų – 2 Reznor, besisupančio Grrrol ir mėlynosios Rupūžės LEGO® figūrėlėmis, bei ? blokeliais ir išskirtinis lenkčių vamzdis suteikia žaidėjams papildomų atlygių.
  • Su konstruojamomis besisukančiomis platformomis, kurios sukasi sukant LEGO® Mario™ ir (arba) LEGO® Luigi™ (figūrėlės nepridedamos) ant prijungto stovo, bei Iešmu, kuriuo galima nuversti priešus.
  • Šis 862 dalių konstravimo rinkinys taps įkvepiančia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurie jau turi žaidimui būtiną LEGO® Super Mario™ pradinį rinkinį (71360 arba 71387).
  • Puikiai tinka žaisti pavieniui arba prijungti „Bluetooth“ ryšiu prie draugo LEGO® Mario™ arba LEGO® Luigi™ figūrėlės (papildomos figūrėlės nepridedamos) bendram 2 žaidėjų žaidimui, kuris už komandinį darbą suteikia papildomų monetų.
  • Standartinis modelis yra 25 cm aukščio, 56 cm pločio ir 30 cm gylio, bet jį galima perstatyti ir daugybe būdų sujungti su kitais LEGO® Super Mario™ rinkiniais.
  • Nemokamoje LEGO® Super Mario™ programėlėje yra konstravimo instrukcijų ir apžiūros įrankių, kad konstruoti būtų dar smagiau. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
  • Kolekciniai LEGO® Super Mario™ žaisliniai žaidimo rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą personažą į realų pasaulį, kuris atveria begalę smagių užduočių naudojant papildymus, perkonstruojant ir žaidžiant interaktyviai.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintume nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą kiekvieną kartą. Taip jau yra nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai yra išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO SUPER MARIO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 71390 LEGO® Super Mario Reznor nuvertimo papildomas rinkinys išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 71390 LEGO® Super Mario Reznor nuvertimo papildomas rinkinys. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

71390 LEGO® Super Mario Reznor nuvertimo papildomas rinkinys

Kodas: 4040101-5186
Barkodas: 5702016913293
76,49 €
84,99 €

Be lojalumo kortelės

-10% daugeliui prekių su ONE FAMILY
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2021-10-20
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime