8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 6+ m.
Prekės ženklas: LEGO NINJAGO

Apie prekę

Pasiruoškite suvienyti jėgas su Jay jam stojant į epinį mūšį prieš blogąjį Serpentine! Įveik karį gyvatę su Jay žaibo ašmenimis, bet saugokis jo atsako aštriu durklu. Naudokis visais nindzių įgūdžiais ir galiausiai parversk varžovą šauniu sukamuoju judesiu, naudodamas Jay mūšio platformą! Kas laimės šią galutinę kovą tarp gėrio ir blogio ir laimės neįkainojamus ginklus?

Paskatinkite kūrybingus vaikus rengti savo sukamųjų spyrių mūšius su šiuo įspūdingu epiniu mūšio rinkiniu – Jay prieš Serpentine 71732 konstravimo rinkiniu. Patvarų nindzių žaidimo rinkinį sudaro iš kaladėlių konstruojama gyvatės statula ir sukamoji mūšio platforma vaikams mėgautis ištisomis valandomis žaidimo vaidmenimis.

Šauniausi žaislai vaikams Nindzių mūšio žaislą sudaro 2 minifigūrėlės: naujasis 2021 m. sausio Jay ir Legacy Serpentine karys iš LEGO® NINJAGO® serialo. Žaidimo rinkinys suteikia ištisas valandas pramogų, vaikams žaidžiant įspūdingus mūšiu tarp varžovų dėl 4 neįkainojamų mėlynųjų ginklų.

Geriausi žaislai išradingam žaidimui LEGO NINJAGO žaidimo rinkiniai atitraukia vaikus nuo ekranų, kad jie leistųsi į narsius nuotykius savo vaizduotės pasaulyje. Jie gali išmokti vertingų gyvenimo įgūdžių ir susivienyti su herojais, žaidžiant veiksmo scenas su nuostabia nindzių žaislų kolekcija, įskaitant robotus, lėktuvus ir drakonus.

  • LEGO® NINJAGO® Epinis mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine (71732) suteikia vaikams viską, ko jiems reikia žaisti intriguojančioms dvikovoms tarp jų nindzių herojaus Jay ir piktadario Serpentine.
  • Nindzių žaislų žaidimų rinkinį sudaro 2 minifigūrėlės: naujasis 2021 m. sausio Jay ir Legacy Serpentine iš LEGO® NINJAGO® TV serialo bei 4 išskirtiniai mėlynieji ginklai.
  • Nindzių mūšio žaislą taip pat sudaro iš kaladėlių konstruojama gyvatės statula ir sukamoji mūšio platforma, kurią Jay gali panaudoti mūšio įkarštyje savo varžovui pargriauti.
  • Šį LEGO® pradinį rinkinį sudaro tik 69 dalys, todėl jis idealiai tinka mažiesiems konstruotojams nuo 6 metų amžiaus ir taps jiems puikia dovana ar staigmena.
  • Gyvatės statula yra 3 cm aukščio, 6 cm pločio ir 7 cm gylio – tinkamo dydžio žaisti namuose arba pasiimti į svečius papildomoms pramogoms.
  • Atkurkite dar didesnį LEGO® NINJAGO® Epinį mūšį su kitais rinkiniais: Kai prieš Skulkin (71730), Zane prieš Nindroidas (71731) ir Cole prieš Karys vaiduoklis (71733).
  • LEGO® NINJAGO® rinkiniai atitraukia vaikus nuo ekranų į vaizduotės žaidimų pasaulį, kuriame jie gali išmokti teigiamų gyvenimo įgūdžių nuotykiuose su savo nindzių herojais.
  • Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® kaladėlės gamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad jos kaskart atsiskirtų taip pat. Nindzių įgūdžiai nebūtini!
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka aukščiausius saugos standartus pasaulyje.
LEGO Ninjago

LEGO Ninjago

LEGO® NINJAGO® – tai jaudinantis nindzių, kovojančių su blogiu, pasaulis. Jūsų vaikui labai patiks pasinerti į jaudinančius ir nuolat skirtingus nuotykius.

 
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO NINJAGO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 71732 LEGO® NINJAGO® Epinio mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 71732 LEGO® NINJAGO® Epinio mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

71732 LEGO® NINJAGO® Epinio mūšio rinkinys – Jay prieš Serpentine

Kodas: 4040101-4973
Barkodas: 5702016912067
7,89 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime