8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 12+ m.
Prekės ženklas: LEGO IDEAS

Apie prekę

Pademonstruok savo kruopštumą kurdamas laivą butelyje iš LEGO® kaladėlių! Sukonstruok šį dailų laivą „Leviataną“, su kapitono kajute, stiebais, apžvalgos platforma, burėmis, vėliava ir 6 patrankomis. Įstatyk jį į kaladėlių butelį su konstruojamu kamščiu ir vaško plomba. Tada pademonstruok savo nostalgišką jūrinį kūrinį ant stendo su laivo pavadinimo lentele bei kompasu su besisukančia rodykle.

Tęsk jūrinę tradiciją konstruodamas LEGO® Ideas 21313 laivą butelyje. Rinkinį sudaro labai detalus laivas su kapitono kajute, patrankomis, stiebais, stebėjimo platforma ir atspausdintais burių elementais. Įdėk laivą į butelį, sukonstruotą iš LEGO kaladėlių, su konstruojamu kamščiu, vaško plombos elementu ir vandens elementais viduje. Tada pastatyk modelį ant stovo, ant kurio yra laivo pavadinimo „Leviatanas“ lentelė, įmontuotas kompasas (neveikiantis) su kompaso ciferblatu ir besisukančia rodykle, ir gaublio elementai. Prie šio žaislo-konstruktoriaus taip pat pridedama knygelė apie šio nuostabiai nostalgiško rinkinio kūrėją mėgėją ir LEGO dizainerius.

  • Rinkinyje yra iš LEGO® kaladėlių sukonstruotas butelis, laivas ir stovas.
  • Butelis turi detalų, konstruojamą kamštį su 2018 m. vasario mėn. pristatytu vaško plombos elementu ir virš 280 permatomų mėlynos spalvos vandens stiliaus elementų viduje.
  • Laive yra laivagalyje pakeltas denis, kapitono kajutė, 6 patrankos, 3 stiebai, stebėjimo platforma ir įvairūs elementai, įskaitant atspausdintas bures ir laivo vėliavą.
  • Ant stendo yra laivo pavadinimo „Leviatanas“ lentelė, įmontuotas kompasas (neveikiantis) su detaliu kompaso ciferblatu ir besisukančia aukso spalvos rodykle, 2 gaublio elementai ir aukso spalvos detalės.
  • Pridedama knygelė su konstravimo instrukcijomis ir informacija apie rinkinio kūrėją mėgėją ir LEGO® dizainerius.
  • Butelis ant stendo yra virš 10 cm (3 col.) aukščio, 31 cm (12 col.) pločio ir 10 cm (3 col.) gylio.
  • Laivas yra virš 8 cm (3 col.) aukščio, 14 cm (5 col.) ilgio ir 5 cm (1 col.) pločio.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO IDEAS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 92177 LEGO® Ideas Laivas butelyje išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 92177 LEGO® Ideas Laivas butelyje. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

92177 LEGO® Ideas Laivas butelyje

Kodas: 4040101-5022
Barkodas: 5702016956344
63,99 €
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime