I-IV 9-17 val. V 9-16 val.
Nemokamas pristatymas perkant už 60,00 € ir daugiau
Palyginti prekes ()
  Paspauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte ją
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Lytis: Tinka visiems
Amžius: 10+ mėn.
Prekės ženklas: CLEMENTONI BABY
Baterijos: AA LR6 kiekis x 3

Apie prekę

Bubu šuniukas - kalbantužis ugdomasis žaislas! Tai mielas kalbantis, dainuojantis, pirmyn ir atgal judantis šuniukas su dviem minkštomis interaktyviomis ausimis, skirtomis žaisti slėpynių. Paspaudus ant nugaros esančius mygtukus, šuniukas moko pažinti pirmuosius skaičius, spalvas ir gyvūnų garsus. Uždengus šuniuko akis ausimis, aktyvinamas slėpynių žaidimas, kuris nustebins ir pralinksmins vaiką.

Ugdomosios savybės:

 • Sensorinė raida. Tai apima viską, ką vaikas gali suvokti naudodamasis penkiais pojūčiais: liesdamas daiktus, matydamas šviesą, spalvas ir vaizdus, girdėdamas garsus, balsus ir muziką. Visi šie intensyvūs pojūčiai stimuliuoja vaiko smegenų veiklą ir padeda jį lavinti smagiu, susidomėjimą skatinančiu būdu.
 • Psichomotorinė raida. Tai vaiko gebėjimai suvokti save, savo kūną ir valdyti kūno judesius. Žaidžiant su žaislu stimuliuojama vaiko akių ir rankų koordinacija, vaikas pradeda suvokti savo kūną bei aplinką, kurioje juda.
 • Pažintinė raida. Tai susiję su visa informacija (skaičiais, raidėmis, laiku, erdve ir aplinka), kurią vaikas įsisavina per patirtį, įgyjamą žaidžiant su žaislu. Tai pirmasis ugdymo metodas, parengiantis vaiką priešmokykliniam ugdymui.
 • Emocinė raida. Emocinę vaiko raidą nelengva įvertinti, tačiau ją visada tiksliai atspindi vaiko ryšys su suaugusiuoju. Siekiant užtikrinti sveiką emocinę vaiko raidą, visada naudinga pasitelkti draugystės temą, kuri skatina išreikšti prieraišumą (žaidžiant žaidimus su minkštais žaisliukais ar lėlėmis), arba žadinti vaiko vaizduotę linksmomis istorijomis ar posakiais

Apie prekę:

 • Minkštos interaktyvios ausys.
 • 3 ugdomieji mygtukai.
 • Minkšta uodega.
 • Ant šuniuko yra kaulas, kurį paspaudus pasikels šuniuko ausys.
 • Savarankiškas judėjiams pirmyn ir atgal.
 • Ant šuniuko yra pėdos mygtukas, kurį paspaudus įsijungs žaidimo veiksena.
 • Gale letenų yra apsauginis jungiklis, kuris atpažįsta, kai šuniukas pakeliamas nuo grindų.
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu info@babycity.lt Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti. info@toycity.lt

CLEMENTONI Lavinamasis žaislas Bubu šuniukas (LT+LV), 50549

Kodas: 4060701-0203
Barkodas: 8005125505494
32,99 €
31,34 € su lojalumo kortele (-5%)
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Užsakę iki 12 val. atsiimkite tą pačią dieną nemokamai.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime