8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 14+ m.
Prekės ženklas: LEGO IDEAS

Apie prekę

Įsiamžink žmonijos istorijoje su LEGO® NASA Apollo Saturn V – pirmąja raketa, išlaipinusia žmones Mėnulyje! Sukonstruok 3 šios įspūdingos metro aukščio raketos pakopas ir pastatyk ją ant stovo arba paleisk į orbitą. Atskirk S-IC ir S-II pakopas, sujunk nusileidimo Mėnulyje modulį su įgulos moduliu ir sėkmingai užbaik nusileidimo Mėnulyje užduotį.

Gimei tyrinėti visatą! Konstruok ir įkvėpk ateinančias astronautų kartas su LEGO® kosmoso raketomis ir transporto priemonėmis – pirmyn!

Eksponuok ir žaisk vaidmenimis su šiuo didingu vieno metro aukščio iš LEGO® kaladėlių sukonstruotu „NASA Apollo Saturn V“ modeliu, kuriame gausu autentiškų detalių, taip pat yra 3 nuimamos raketos pakopos, įskaitant S-IVB trečiąją pakopą su nusileidimo Mėnulyje moduliu ir automatiniu erdvėlaiviu „Lunar Orbiter“. Šiame rinkinyje taip pat yra 3 stovai, ant kurių modelį galima pastatyti horizontaliai, ir 3 astronautų figūrėlės, išleistos 2017 m. birželio mėn. ir skirtos žaisti vaidmenimis atkuriant nusileidimus Mėnulyje. Taip pat pridedama knygelė apie pilotuojamas „Apollo“ misijas ir šio edukacinio bei įkvepiančio „LEGO Ideas“ rinkinio dizainerius mėgėjus.

  • Rinkinyje yra vieno metro aukščio (maždaug 1:110 mastelis) „NASA Apollo Saturn V“ modelis su nuimama S-IC pirmąja raketos pakopa su pagrindinio raketos variklio dalimis, nuimama S-II antrąja raketos pakopa su raketos variklio dalimis, nuimama S-IVB trečiąja raketos pakopa su „Apollo“ erdvėlaiviu ir ant jo esančia gelbėjimo raketa. Taip pat yra 3 stendai, ant kurių modelį galima pastatyt horizontaliai.
  • „Apollo“ erdvėlaivis turi nusileidimo Mėnulyje modulį ir automatinį erdvėlaivį „Lunar Orbiter“.
  • Taip pat yra 2017 m. birželio mėn. išleistos 3 astronautų figūrėlės.
  • Puikiai tinka eksponuoti ir žaisti vaidmenimis atkuriant pilotuojamas „Apollo“ misijas į Mėnulį.
  • Pridedama knygelė apie pilotuojamas „Apollo“ misijas į Mėnulį ir šio rinkinio dizainerius mėgėjus.
  • Rinkinį sudaro daugiau kaip 1 900 detalių.Matmenys: virš 100 cm (39 col.) aukščio ir 17 cm (6 col.) skersmens.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO IDEAS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas LEGO® 92176 Ideas LEGO® NASA Apollo Saturn V išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui LEGO® 92176 Ideas LEGO® NASA Apollo Saturn V. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

LEGO® 92176 Ideas LEGO® NASA Apollo Saturn V

Kodas: 4010602-0652
Barkodas: 5702016956337
*
139,99 €
-50% antram žaislui. Nuolaida taikoma pigesnei neakcinei prekei
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime