8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 7+ m.
Prekės ženklas: MATTEL GAMES

Apie prekę

Žaidimas „Piešimas ore“ Itin linksmas, interaktyvus žaidimas, tinkamas žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems, Vienas žaidėjas piešia ore, o kiti komandos draugai spėlioja ekrane atsirandančius paveikslėlius, Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų!        PASIRUOŠKITE LINKSMAI ŽAISTI „PICTIONARY AIR“ (PIEŠIMAS ORE)! ŽAIDIMO TIKSLAS Pakaitomis ore pieškite užuominas, kol komandos draugai spėlios ekrane atsirandančius paveikslėlius. Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų! PASIRUOŠIMAS ŽAISTI Pasidalykite į 2 komandas. Atsitiktinai išrinkite komandą, kuri pradės žaidimą. Pradedančioji komanda išsirenka piešėją – žaidėją, kuris pieš pirmas. Padėkite kortelių dėžutę šalia tos vietos, kurioje stovės piešėjas. PASTABA: Piešėjas neturėtų matyti to, ką piešia ekrane,net jei tai transliuojama televizoriuje. Todėl„Pictionary AirTM“ skiriasi nuo kitų žaidimų ir yra toks linksmas. Iš tiesų, žiūrėdami į vaizdą ekrane galite susimaišyti. ŽAISKIME!  Piešėjas paima kortelę iš užuominų krūvelės ir slapta pasižiūri žodžius, kuriuos reikės piešti. Vienu ėjimu imama tik viena kortelė ir negalima piešti naudojant kitą kortelę, jei nebuvo atspėtos visos 5 užuominos.        Norėdami piešti įsitikinkite, kad šviečiantis rašiklis yra nukreiptas į nešiojamą prietaisą. Norėdami piešti, laikykite nuspaustą „Pictionary AirTM“ rašiklio mygtuką. Atleiskite mygtuką, kai norite nutraukti piešiamą liniją. Mygtuką galite paspausti ir atleisti tiek kartų, kiek reikia piešiniui nupiešti.  Pasibaigus laikui, eilė piešti piešinį ir spėlioti perduodama kitai komandai. Žaidimas tęsiamas, keičiasi komandos ir piešėjai. SĄVEIKAUKITE SU PIEŠINIU! Žaisdami žaidimą „Piešimas ore“ galite sąveikauti su nupieštu piešiniu, pvz. užuominių kortelėje turite žodį „lietus“, tad nupiešus lietų, galima sąveikauti.       Žaidimą galima žaisti telefone, planšetiniame kompiuteryje ir televizoriuje*! SAVYBĖS: Lengvai naudojamoje programoje yra keli žaidimo režimai, galima rinktis laikmatį. Yra galimybė išsaugoti mėgstamiausias akimirkas ir jomis dalytis! Žaidimą galima žaisti telefone, planšetiniame kompiuteryje ir televizoriuje*! *Norint žaisti, reikia turėti išmanųjį prietaisą ir programą, Parsisiųsti programą „Pictionary Air“ į išmanųjį prietaisą galima nemokamai iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvės. Programėlė yra lietuvių kalba. Žaidimo instrukcija yra lietuvių kalba žaidimo pakuotės viduje. Žaidimą sudaro: 1 šviečiantis rašiklis, 112 dvipusių kortelių lietuvių kalba, kortelių dėžutė, taisyklės. Reikalinga 1 AA (LR6) baterija (pridedama). 2 komandos. Amžius 8+   

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir MATTEL GAMES. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas MATTEL GAMES žaidimas Piešimas ore LT, GXR13 išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui MATTEL GAMES žaidimas Piešimas ore LT, GXR13. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

MATTEL GAMES žaidimas Piešimas ore LT, GXR13

Kodas: 4060101-1076
Barkodas: 887961960655
34,99 €
-20% MATTEL stalo žaidimams
Nuolaida prisitaikys prekę įsidėjus į krepšelį.
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2021-10-18
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime