8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Amžius: 6+ m.
Kilmės šalis: Kinija
Prekės ženklas: SANIFINAS

Apie prekę

Stalo žaidimas “Lobių ieškotojai" –  žaidimas tiems, kurie mėgsta nuotykius.


Žaidimas „Lobių ieškotojai“ susideda iš 12 mini-žaidimų, kuriuos vienija bendra tema – lobių ieškojimas. Jo metu žaidėjai apsilankys nepereinamose džiunglėse, negyvenamose salose, karštoje dykumoje, neįžengiamuose miškuose ir aukštuose kalnuose. Apsilankę keturiose vietovėse žaidėjai turi atlikti užduotį – surasti lobį. Tačiau kad galėtų savo tikslą pasiekti, žaidėjai turi pereiti per tiltą, griūvantį jiems po kojomis, rasti išėjimą iš klaidaus labirinto, neįkristi į bedugnę, užvaldyti senovinį totemą ir t.t. Susidoroti su šiais iššūkiais žaidėjams padės naudingi daiktai, kuriuos pasiims į kelionę: mačetė, virvė, fakelas ir signalinė raketa.Žaidimo tikslas: surinkti kuo daugiau lobių taškų. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.

Žaidėjų skaičius: 2-4Žaidimą sudaro:


 • Žaidimo laukas, padalintas į 4 vietoves: džiunglės, salos, dykuma, miškas

 • Žaidimo laukas „Labirintas“

 • Žaidimo laukas „Tiltas virš bedugnės“

 • Žaidimo laukas „Kalno karalius“

 • Žaidimo laukas „Piratų ruletė“

 • Kortelės su indėnų simboliais: 40 vnt.

 • Pavojų kortelės: 28 vnt.

 • Papildomų daiktų kortelės: 4 vnt.

 • Lobių kortelės: 29 vnt.

 • Lentelių kortelės: 12 vnt.

 • Sienelių kortelės: 9 vnt.

 • Monetų kortelės: 21 vnt.

 • Žaidimo figūrėlės: 20 vnt.

 • Smėlio laikrodis: 1vnt.

 • Žaidimo kauliukai: 2 vnt.

 • Taisyklių knyga: 1 vnt.
Štai keli mini-žaidimų aprašymai:

Tiltas virš bedugnės


Žaidimo aprašymas:


Žaidėjai atkeliavo iki dykumos, tačiau išlipti į krantą nebus lengva. Senų senovėje nutiestas tiltas byra nuo menkiausio vėjo dvelksmo, o kraugeriai rykliai tik ir laukia, kuriam keliauninkui paslys koja.

Žaidimo tikslas: pirmam pereiti per tiltą


Sudėtis:

 1. Žaidimo laukas

 2. Lentelių kortelės: 12 vnt.

 3. Žaidimo figūrėlės: 8 vnt.

 4. KauliukasPasiruošimas žaidimui

 

Kiekvienas žaidėjas pasiima 2 savo pasirinktos spalvos figūrėles. Jo tikslas – perkelti figūrėles į kitą tilto pusę. Figūrėlės pastatomos prie starto linijos. Visos 12 lentelių sudedamos žaidimo lauke į specialiai joms skirtas vietas.  

 

Žaidimo pradžia


Išmetus kauliuką, einama per lenteles. Žaidėjas pats sprendžia, su kuria figūrėle jam žaisti. Dėmesio: galima žaisti tik su viena figūrėle.


Judėjimas lentelėmis


Kai žaidėjas nulipa nuo lentelės, ją pasiima. Jeigu ant tos pačios lentelės stovi daugiau nei viena figūrėlė, ją pasiima tas, kas paskutinis atsistojo ant šios lentelės. Jeigu išmetus kauliuką figūrėlė sustoja toje vietoje, kur nėra lentelės, žaidėjas praleidžia ėjimą, arba į tą tuščią vietą gali padėti lentelę, kurią turi pasilikęs atsargai. Dėmesio: vaikščioti per tuščius laukus be lentelių galima, tačiau sustoti ant jų negalima.Žaidimo pabaiga


Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas iki finišo ateis su abiem figūrėlėmis. Taškų skaičiuos šiuo atveju nelemia, kas laimi.„Įšventinimas į piratus“


Jūs pakeliui sutinkate piratus. Jie nori paimti jus į nelaisvę, bet kai pamato, kaip jūs kovojate, pasiūlo jums tapti vienu iš jų. Dabar jums reikia įrodyti, kad esate stiprus ir drąsus – kaip tikras piratas.Žaidimo tikslas: rasti „jūrą“Pasiruošimas žaidimui


„Tikras piratas visada užuodžia jūrą, netgi būdamas sausumoje“, – pasakė jums jūrų plėšikai. Jums teks surasti „jūrą“ ten, kur jūs žaidžiate: namie, lauke arba pliaže. Tiks bet koks vandens šaltinis: vonia, upė ar netgi bala. Iki „jūros“ jums reikia nušuoliuoti ant vienos kojos, tartum kita būtų medinė. Kol jūs šokinėjate, negalima nieko sakyti, išskyrus žodžius „Karamba!” ir „Tūkstantis piranijų!“ Jeigu jūs dar kažką pasakysite, arba nugriūsite, užduotis neįvykdyta.Žaidimo pabaiga


Žaidėjas laimi, kai randa „jūrą“. Jeigu nuo „jūros“ atgal jis šokinės ant vienos kojos, gaus

Viskas, ko reikia žaisti, yra dėžutėje. Jums reikia tik pasikviesti draugų ir pasiimti gerą nuotaiką. Linkime jums nepaprastų nuotykių.Skirta vaikams nuo 6 metų ir vyresniems.

CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir SANIFINAS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas Stalo žaidimas Lobių ieškotojai, BY01-1206C_LT išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui Stalo žaidimas Lobių ieškotojai, BY01-1206C_LT. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

Stalo žaidimas Lobių ieškotojai, BY01-1206C_LT

Kodas: 4060101-1030
Barkodas: 4812501164374, 4814718001206
1679
2099
16,79 €
20,99 €
-20% perkant bent 3 prekes. Tik internetu
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas
Galioja iki 2022-05-26
Pristatymas
Nemokamas Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Atsiprašome Laikinai neturime
Įvertinkite mus