8 652 30 200
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 7+ m.
Prekės ženklas: MATTEL GAMES

Apie prekę

Atverskite kortas ir pasiruoškite nuotykiams! „Phase 10™“ yra žaidžiamas raundais, jų metu žaidėjai bando surinkti sutampančių kortų kombinacijas, dar vadinamas „Phase“. Raundas baigiasi, kai bet kuris žaidėjas laimi surinkęs „Phase“ kortų kombinaciją ir išmetęs likusias kortas. Jei nespėjote surinkti savo „Phase“ kortų kombinacijos prieš pasibaigiant raundui, turite bandyti surinkti tą pačią kombinaciją dar kartą per kitą ėjimą. Pakuotėje yra 112 vnt. žaidimo kortų.  96 kortos su skaičiais, po 2 vienetus mėlynų, žalių, raudonų ir geltonų kortų su skaičiais nuo 1 iki 12. 8 specialios universalios kortos 4 praleidimo kortos 4 kombinacijų nuorodų kortos PASIRUOŠIMAS Išsirinkite vieną žaidėją dalyti kortas. Kortų dalytojas padeda keturias kombinacijų nuorodų kortas (kuriose yra surašytos 10 kombinacijų) taip, kad jas visi matytų. Tada kortų dalytojas išmaišo kortų kaladę ir kiekvienam žaidėjui padalija po 10 užverstų kortų. Žaidėjai gali žiūrėti į savo kortas, tačiau turi laikyti jas taip, kad kiti negalėtų jų matyti. ŽAIDIMO EIGA 1. Ištraukiama korta. 2. Ant stalo padedama „Phase“ kortų kombinacija (jei susidaro). 3. Ant jau sudarytų „Phase“ kortų kombinacijų „uždedamos“ kortos (jei įmanoma). 4. Ėjimas baigiamas išmetant vieną kortą. „Phase“ kortų kombinacijos: 1. 2 rinkiniai po 3 vienodus skaičius 2. 1 rinkinys su 3 vienodais skaičiais + 1 eilė iš 4 kortų. 3. 1 rinkinys su 4 vienodais skaičiais + 1 eilė iš 4 kortų. 4. 1 eilė iš 7 kortų. 5. 1 eilė iš 8 kortų. 6. 1 eilė iš 9 kortų. 7. 2 rinkiniai po 4 vienodus skaičius. 8. 7 vienos spalvos kortos. 9. 1 rinkinys su 5 vienodais skaičiais + 1 rinkinys su 2 vienodais skaičiais. 10. 1 rinkinys su 5 vienodais skaičiais + 1 rinkinys su 3 vienodais skaičiais. Surinkti „Phase“ kortų kombinaciją. „Phase“ kortų kombinacijos turi būti surenkamos IŠ EILĖS nuo 1 iki 10. Per vieną raundą galima surinkti tik vieną „Phase“ kortų kombinaciją. Prieš padėdami „Phase“ kortų kombinaciją ant stalo, turite laikyti ją visą rankoje. IŠĖJIMAS (RAUNDO PABAIGA) Surinkęs „Phase“ kortų kombinaciją žaidėjas turi stengtis kaip greičiau „išeiti“ – nebeturėti kortų. Išėjus bet kuriam žaidėjui, raundas baigiamas visiems. ŽAIDIMO LAIMĖTOJAS Laimėtoju tampa pirmas žaidėjas, raundo gale surinkęs „Phase 10“ kortų kombinaciją. Jei du ar daugiau žaidėjų surenka „Phase 10“ kortų kombinacijas tame pačiame raunde, laimėtoju skelbiamas žaidėjas, turintis mažiausią bendrą taškų sumą. Jei yra lygiosios, tai lygų rezultatą surinkę žaidėjai peržaidžia dėl „Phase 10“ kortų kombinacijos. Pirmasis išėjęs laikomas laimėtoju. Įspėjimas! Žaidimas netinka jaunesniems kaip 7 metų amžiaus vaikams.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir MATTEL GAMES. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas UNO sutampančių kortų žaidimas PHASE 10, FFY05 išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui UNO sutampančių kortų žaidimas PHASE 10, FFY05. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

UNO sutampančių kortų žaidimas PHASE 10, FFY05

Kodas: 4060102-0257
Barkodas: 887961497397
*
7,49 €
1 -20% | 2 -25% | 3 -30%
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime